Як ділки з "Bester" використовують водний ресурс України?

Як ділки з "Bester" використовують водний ресурс України?

Рибна мафія оголосила війну незговірливому посадовцю — начальнику Управління Держрибагентства України Володимиру Мухіну.

Про це стало відомо журналістам vyboranema.in.ua під час засідання Громадської ради при Держрибагентстві України.
Браконьєри, рибні контрабандисти та інші пов’язані з рибною галуззю ділки, намагалися прибрати правоохоронця Мухіна з посади.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3064312853896428&id=100009532301081
Для цього використали Громадську раду при Держрибагентстві України, а самого Мухіна навіть не було запрошено на засідання цього громадського органу.
Втім, достатня присутність журналістів (захід висвітлювали, фотографували та знімали 4 фото та відеокамери) зірвала плани зловмисників.

Як то кажуть, зло боїться Світла. 
По закінченні засідання Громадської ради, Володимир Мухін прокоментував ситуацію нашим ЗМІ та інтернет-ресурсам.

Отже начальника управління Держрибагентства Володимира Мухіна оголосили мало не «ворогом номер один». Його зроблено таким собі анти-героєм на кількох сторінках у Фейсбук.

Зокрема, на одній із ФБ-сторінок Приватного підприємства «НВСП Bester». Керівник цього ПП Юрій Яременко в інтерв’ю інтернет-ресурсу, який контролює прес-дама Януковича Ганька Герман, присвятив левову дозу негативу саме непоступливому начуправління — Мухіну Володимиру.

Втім, син Юрія Яременка — Антон, який є також співвласником «Bester», перевершив свого тата в науці зловтіхи і перетворив свою сторінку у Фейсбук в місце, де зводяться порахунки із незговірливим посадовцем.

На ФБ-сторінці молодшого Яременка на посадовця зводяться звичайнісінькі образи, у паплюжній формі безпідставно дається ганебна оцінка його психічному здоров’ю. Наче молодший Яременко — не підприємець рибної галузі, а якесь «світило психіатрії».

Про начуправління Держрибагентства знімаються відеоролики, які Яременко Антон викладає у себе на Фейсбук.

При цьому, самого Володимира Мухіна Яременко заблокував, тож Мухін не може особисто бачити паплюжні матеріали проти себе.

Чим же так насолив хазяям «Bester» посадовець Держрибагенції Мухін?

Як пише Всеукраїнський журнал «Корупціонер в Україні»

«виробник елітної продукції ПП «НВСП «Бестер» протягом 2012-2021 років використовує водні ресурси держави для цілей здійснення рибного господарства, не маючи для цього жодних правових підстав

https://korupcioner.in.ua/ua/news/prokuratura-na-kiivshini-virobniki-elitnoi-chornoi-ikri-9-rokiv-porushuyut-zakon/?fbclid=IwAR14QHl5WZaP66VxSrS1d2RiKNyhsoG_PaBNHZfkO03oiBcPu61iy6TYYx0

Довідавшись про такі порушення з боку ПП «НВСП Bester» , у рамках виконання своїх посадових обов’язків Мухін повідомив органи прокуратури Київської області, які, в свою чергу, звернулися до Госпсуду Київської області з відповідним позовом.

Після того, як згідно з цією Ухвалою Госпсуду Київської області було відкрите відповідне провадження за номером 911/1937/21

Яременки спробували усунути начальника управління Мухіна Володимира із займаної посади, використовуючи Громадську раду при Держрибагентстві.

Та операцію рибних ділків зірвали обізнані із ситуацією журналісти й громадські активісти, знімаючи засідання Громради і викриваючи заряджених спікерів після завершення заходу у дискусії на Фейсбук

https://www.facebook.com/100002154909501/posts/4509675202447599/?d=n

Тож насьогодні цій, за влучним висловом одного з активістів, «шоблі»

залишається «проковтнути» поразку щодо усуненням Мухіна 7 жовтня 2021 року.

Навряд чи вони заспокояться, адже Фейсбуки їхніх натхненників-Яременків палають і горять, наповнені вигадками за межею пристойності про неіснуючі психічні діагнози неподатливого начальника Управління Держрибагентства Мухіна Володимира.

А може просто варто все привести до норм чинного законодавства, припинити паплюжні війни і зайнятися безпосередньо бізнесом?

Vyboranema.in.ua і далі спостерігатиме за цією доволі непересічною історією. Тож

Далі буде

vyboranema.in.ua

Top photos

  • Россиянам назвали три повода обратиться за помощью после перенесённого коронавируса
  • Історія смотрящого на Волині Панечко
  • Обязательный 8-часовой: исследования, развенчивающие мифы о сне
  • Нардепы из монобольшинства поддержали запрос к президенту о введении санкций против корпорации Roshen
  • Шесть подмосковных прокуроров уволены из-за подписок на «враждебный» контент в социальных сетях
  • В Египте по подозрению в шпионаже арестовали британскую робота-художницу
Кондрашев Петр Иванович – всё? Офшорный олигарх попал «под нож» Игорю Артемьеву Шодиев Патох Каюмович обобрал казахов на миллиарды Терразем Кровавый Якубов. Часть 2 Как горцы захватывали Москву Очищаются ли «Россети» от «наследства» Ливинского? Казнокрад Ливинский Павел Анатольевич Палладиевые «страсти» Потанина и Бажаева занялся детской педагогикой? человек с сомнительным прошлым Почему Тимофей Кургин аферист и мошенник Руслан Бифов в очереди на нары Николаев Айсен Королев Олег Белавенцев Олег мошенника и зятя Лаврова Александр Винокуров: биография непотопляемого рейдера Коррумпированная энергетика Павла Ливинского «Тайный советник Путина с несколькими паспортами в Европе». «Швейцарец» Алишер Усманов попал в Генпрокуратуру Казнокрад Ливинский Павел Анатольевич продолжает тотальное разворовывание ПАО Россети: почему коррупционер до сих пор не наказан? Андрею Мурову некогда заниматься «Россетями»? Rolls Royce Phantom с номерами серии АМР самолет Embraer Legacy 600 за $20 млн 20 га земли в Москве за 10 млрд руб. Владения экс-владельца \"Росгосстраха\" Данила Хачатурова: вилла в Калифорнии за $35 млн Нардеп Демченко скрыл от НАБУ прибыльные компании и гектары земли Александр Брыксин и криминальный бэкграунд Котюков Михаил Барбул Павел Алексеевич: почему не сидит одиозный казнокрад из Спецтехноэкспота? Деньги за архангельский лес оседают в офшорах Михаил Горяинов и Gremm Group «потекли» активами
Back to Top